Blockchain Oscar 2017: Určitě vyhlásíme toho pravého vítěze

Cointelegraph s nadšením oznamuje, že první část našeho úžasného Blockchain Oscar začíná dnes.

Během příštích tří dnů bude naše odborná komise posuzovat návrhy projektů předložené našimi účastníky. Šest týmů z užšího výběru bude oceněno postoupit do druhé a poslední bitvy, která bude zahájena na BlockShow Europe 2017 v Mnichově 6. dubna.

Tam a potom naši finalisté přednesou své nápady a snaží se získat lásku členů poroty a více než 500 hostů BlockShow.

Co je v sázce?

Přichází ta nejzajímavější část. Výherní fond Blockchain Oscar činí 13 000 EUR. Zajímá vás, jak bude tento poklad přerozdělen? Členové „Nejinovativnějšího spuštění blockchainu“ zaplní své kapsy částkou 5 000 € v BTC.

„Nejcennější pro spuštění lidstva“ bude oceněno speciální cenou, kterou velkoryse poskytuje Humaniq, jedinečný projekt, který poskytuje bankovní služby těm, kteří nejsou napojeni na globální finanční systém z politických, právních, geografických nebo jiných důvodů. Tým získá v hodnotě 5000 eur v žetonech Humaniq.

Ale to není vše, protože vždy existuje nominace „The People’s Choice“. O vítězi bude rozhodnuto prostřednictvím online hlasování na webu jiného úžasného sponzora a partnera – Křídla, platforma Blockchain, která osazuje a vychovává komunitu věnovanou spouštění, podpoře a podpoře návrhů nových projektů prostřednictvím proměnlivého organizačního modelu označovaného jako decentralizovaná autonomní organizace (DAO).

První tři startupy, které získají nejvíce na lásce lidí, získají následující ceny, které laskavě poskytne společnost Wings:

  • První cena – 2 BTC a 10 000 EUR davových poradenských služeb od Wings Foundation
  • Druhá cena – 1 BTC & 5 000 EUR konzultačních služeb financování davů od Nadace Wings
  • Třetí cena – 0,5 BTC & 2500 eur za konzultační služby v oblasti financování davů od Nadace Wings

Kdo jsou soudci?

Porotní radu Blockchain Oscar 2017 zastupují světoví a mezinárodně známí odborníci na blockchain z různých odvětví a průmyslových odvětví. Celý seznam porotců bude brzy k dispozici na naší webové stránce, ale v tuto chvíli vám můžeme představit některé členy poroty.

  • Richard Kastelein, CMO ve společnosti Humaniq:

“Doufám, že uvidím něco úplně nového, co jsem ještě neviděl – skvělý nový nápad a zcela nový způsob, jak používat Blockchain, o kterém se dříve nemyslelo.”

  • Tawanda Kembo, technický poradce ve společnosti Humaniq
  • Anish Mohammed, hlavní bezpečnostní architekt ve společnosti Lloyds Banking Group:

“Využijte odborné znalosti v oblasti kryptografie, zkušenosti s fintech a mé zájmy v oblasti inteligentního ověřování smluv, ZKP a dostupnosti vs. konsensu mi pomohou při výběru.” Snažím se spíše o skutečnou inovaci a perfektní přizpůsobení trhu produktů, než o projekty typu „kladivo hledající hřebík“. “

  • Dominik Zynis, vedoucí komunikace ve společnosti ChainLab a poradce Wings.ai:

“Hledám týmy, které jsou realistické a které velmi dobře rozpoznávají jednu věc a využívají partnery a ekosystém k tomu, jak se uchytit.” Skutečný rozdíl je načasování, zaměření a tým. Hledám ty, které jsou zaměřené na laser a mohou ukázat zisk trakce s nějakou tržní mezerou a odtud expandovat. Důležitá je také hloubka a historie týmu – myslím, že některé z prezentací by se na to mohly zaměřit trochu více. Mnoho z těchto lidí je rozhodně chytrých, ale zůstanou ve druhém nebo třetím roce a dostanou projekt na jinou úroveň? “

  • Jamie Burke, zakladatel společnosti Blockchain Angels, generální ředitel společnosti Outlier Ventures

Chandler Guo, Angel investor do startupů Bitcoin a Ethereum Classic a Michael Dupree, Zakladatel v Denver Bitcoin Center, majitel EasyBit, jsou zde, aby sdíleli své znalosti a odborné znalosti jako účastníci webinářů a poradci soutěží.

Uložit datum!

V příštích několika dnech bude řada webinářů, Q, opravdu intenzivní a produktivní&Zasedání a diskuse o případech soutěžících. Jsi připraven?

Poznamenejte si do kalendáře tato data:

2. března, 18:30 (SEČ) – Addy Crezee a Tawanda Kembo představí naše soutěžící, zodpoví otázky a oznámí ty startupy, které bohužel v soutěži dále nepokročí.

Pokud chcete sledovat první část soutěže naživo, klikněte na tady.

3. března, 14:00 (SEČ) – Addy Crezee, Chandler Guo, Mike Dupree a Richard Kastelein odpovídají na otázky soutěžících a oznamují, jejichž show skončila, alespoň v této soutěži.

Pokud chcete sledovat druhou část soutěže naživo, klikněte na tady.

4. března, 12:00 (SEČ) – Addy Crezee a Richard Kastelein vyhlašují finalisty a odpovídají na otázky.

Pokud se chcete dozvědět jména finalistů nebo položit otázky, klikněte na tady.

Plíživý vrchol ke skupině případů řešených Blockchainem

Obdrželi jsme neuvěřitelné množství aplikací od skutečných vizionářů, kteří se zajímají o technologie a hledají způsoby, jak využít skutečné problémy.

Addy Crezee poznamenává, že je skvělé vidět, jak se technologie Blockchain používá v různých průmyslových odvětvích a ukazuje potenciál při snižování prostředníků a budování důvěry mezi zúčastněnými stranami. „Účastníci představili řešení z oblasti práv duševního vlastnictví, umělé inteligence, pojišťovnictví, energetiky atd.,“ Říká.

Dominik Zynis, jeden z členů poroty, identifikoval trend kolem projektů s tématy zaměřenými na finance a IoT.

On říká:

“Trend hardwaru a financí je něco, co se vyvíjí již nějakou dobu, a konečně bychom mohli začít vidět určitou trakci v obou oblastech, přičemž některé týmy budou schopné vykonávat a získávat trakci.”

Seznamte se s prvními deseti našimi soutěžícími:

Bernstein – platforma založená na bitcoinovém blockchainu, která umožňuje rychle zaregistrovat všechny vynálezy, návrhy a důkazy o použití a poskytuje blockchainovou certifikaci, která dokazuje vlastnictví, existenci a integritu jakéhokoli majetku duševního vlastnictví.

Adahoy– služba, která inzerentům umožňuje snadno, rychle, transparentně a spolehlivě vytvořit přidruženou síť. Toto řešení postavené na blockchainu Ethereum pomáhá také zmírnit podvody a podvody, které sužují současný online obchod..

Quantoz – společnost nabízející profesionální služby k prozkoumání vznikajících technologií blockchainu a kryptoměn ak porozumění potenciálního dopadu pro různá průmyslová odvětví.

CoinDash – CoinDash postavený jako sociální síť je platforma pro sociální obchodování, kde mohou uživatelé sledovat špičkové investory do kryptoměny, investovat jako oni a učit se od nich.

Řetězový kapitál – fintech start-up se sídlem ve švýcarském Zugu.

Police Network – řešení pro vícekanálové dražby. Prostřednictvím technologie distribuované účetní knihy poskytuje společnost Shelf Network současné nabídky v reálném čase a významnou výměnu informací mezi více webovými stránkami elektronického obchodování..

Satoshi fond – bezpečný, snadný, levný a bezpečný způsob investování do aktiv blockchainu.

SolarChange – platforma založená na blockchainu, která shromažďuje síť služeb a aplikací s cílem zlepšit a zvýšit celosvětové využití solární energie a poskytnout vlastníkům solárních systémů vyšší hodnotu ze svých systémů.

Etherisc – společnost, jejímž posláním je budování decentralizovaných pojistných aplikací, zefektivnění nákupu a prodeje pojištění, umožnění nižších provozních nákladů, zajištění větší transparentnosti v pojišťovacím odvětví ve srovnání s tradičními operacemi a demokratizace přístupu k zajistným investicím.

Postavení – Status je projekt s otevřeným zdrojovým kódem, který kombinuje messenger, peněženku a prohlížeč DApps pro masový trh, aby začaly používat kryptoměnu a decentralizované aplikace přímo ze svých zařízení Android nebo iOS.

Ethan BIoT– softwarová a hardwarová platforma pro blockchain s plným zásobníkem. Řeší výzvy spolehlivosti, škálovatelnosti, zabezpečení a vzdálené správy, které jsou společné všem vertikálám, ovládání zařízení např. Zámky dveří, domácí automatizace, automobilový průmysl a mnoho dalšího.

Věříme – platforma pro Trusted Lending Circles, založená na lidech a Blockchainu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me